Okres Pardubice nabízí novostavby a nové byty či domy v těchto obcích:

Lázně Bohdaneč, Pardubice

Pardubice

Okres Pardubice nabízí novostavby a nové byty či domy v těchto obcích:

Lázně Bohdaneč, Pardubice

U Vinice

U Vinice
Oblíbené
Cena od: 1 520 381 Kč - Byty

Developerský projekt U Vinice je velkým stavebním dílem společnosti IP stav, která prostřednictvím šesti několikapodlažních domů tvoří 410 – 450 bytových jednotek. Součástí nemovitostí jsou také komerční prostory,…

Detail projektu
33 – 120 m2 Pardubice

Byty Domino

Byty Domino
Oblíbené
Cena od: 2 620 000 Kč - Byty

Developerský projekt Byty Domino je tvořen čtyřmi bytovými domy, při jejichž výstavbě padla volba je jednoduchý vzhled, vzdušnou architekturu a kvalitní zpracování i toho nejmenšího detailu. Čtyřpodlažní domy…

Detail projektu
42 – 77 m2 Pardubice - Lázně Bohdaneč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »