Starý Lískovec

Rodinné domy U Leskavy

Rodinné domy U Leskavy
Rodinné domy
Cena od: NA - Domy

Rodinné domy U Leskavy mají charakter řadových objektů. Developerský projekt, který si zakládá na cenové dostupnosti, kvalitě stavebních materiálů a nadstandardním interiérovém zázemí. Architektonicky jednoduché nemovitosti,…

Detail projektu
Brno - Starý Lískovec

Rezidence Leskava

Rezidence Leskava
Oblíbené
Cena od: 1 990 000 Kč - Byty, Po rekonstrukci

Investujte do vlastního bydlení v podobě developerského projektu Rezidence Leskava. Ten vznikl náročnou rekonstrukcí postaršího domu z roku 1924. Několikapodlažní objekt byl modernizován, jako nízkoenergetický, což dokazuje kvalitní…

Detail projektu
35 – 60 m2 Brno - Starý Lískovec
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »