Nový Lískovec

Bydlení v přírodě

Bydlení v přírodě
Rodinné domy
Cena od: 9 800 000 Kč - Domy

Bydlení v přírodě s překrásným výhledem a dostatečným soukromým. Přesně to nabízí čtyři řadové domy spojené s moderní architekturou a vynikajícím situováním. Třípodlažní objekty zasazené do svahovitého…

Detail projektu
144  m2 Brno - Nový Lískovec

ATRIUM Nový Lískovec

ATRIUM Nový Lískovec
Novinka
Cena od: 3 400 000 Kč - Byty

Developerský projekt ATRIUM Nový Lískovec je moderním stavebním dílem, které v jedné několikapodlažní budově pojí nebytové prostory s těmi bytovými. Polyfunkční dům, v jehož útrobách se nachází…

Detail projektu
35 – 88 m2 Brno - Nový Lískovec
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »