Masarykova čtvrť

Viladům Kalvodova

Viladům Kalvodova
Oblíbené
Cena od: NA - Byty

Developerský projekt Viladům Kalvodova lze označit za luxusní stavební dílo komorního rázu. Jde o třípodlažní bytový dům, v němž se nachází pouze tři jednotky o dispozicích 3+kk –…

Detail projektu
135 – 155 m2 Brno - Masarykova čtvrť

Rezidence Martinů

Rezidence Martinů
Vyprodáno
Cena od: NA - Byty

Developerský projekt Rezidence Martinů je tvořen dvěma novostavbami, v rámci nichž vzniklo celkem 48 bytových jednotek. Objekty s uzavřenými prostory kolem domu, které se vyjímají jednoduchou architekturou a…

Detail projektu
50 – 195 m2 Brno - Masarykova čtvrť
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »