Líšeň

Rodinné bydlení Chmelnice

Rodinné bydlení Chmelnice
Novinka
Cena od: 3 795 000 Kč - Byty

Unikátní developerský projekt Rodinné bydlení Chmelnice se vyjímá svým osobitým architektonickým zpracováním a praktickým členěním. K dispozici je celkem jedenáct bytových jednotek, které jsou zasazeny do dvou…

Detail projektu
68 – 131 m2 Brno - Líšeň

Rodinné domy „V zahradách“

Rodinné domy „V zahradách“
Vyprodáno
Cena od: NA - Domy

Developerský projekt Rodinné domy „V zahradách“ je tvořen dvanácti objekty rozdělenými do třech řad. Obytné nemovitosti moderního vzhledu, u nichž dominují novodobé stavební prvky, jednoduchá fasáda…

Detail projektu
160 m2 Brno - Líšeň

Bytový komplex Houbalova

Bytový komplex Houbalova
Oblíbené
Cena od: NA - Byty

Bytový komplex Houbalova se skládá z několika etap výstavby. V rámci té první lze pořídit ještě pár volných bytů, které se nachází v osmipodlažním komplexu. Moderní vysoká…

Detail projektu
29 – 113 m2 Brno - Líšeň
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »