Komín

Bytové domy Podveská II.

Bytové domy Podveská II.
Vyprodáno
Cena od: NA - Byty

Bytové domy Podveská II., to je developerský projekt navazující na předchozí etapu výstavby. Jde tedy o prověřené a kvalitní stavební dílo, které je v tomto případě…

Detail projektu
39 – 110 m2 Brno - Komín

Byty VIVA Komín

Byty VIVA Komín
Oblíbené
Cena od: NA - Byty

Projekt Byty VIVA Komín je založen na rekonstrukci staré zástavby. Dvoupodlažní řadový objekt vznikl na původních betonových pasech, avšak ve zcela novodobějším duchu. Jsou to kvalitní stavební…

Detail projektu
38 – 44 m2 Brno - Komín

Rezidence Meandr

Rezidence Meandr
Vyprodáno
Cena od: NA - Byty

Rezidence Meandr je skvostným architektonickým dílem, které se od mnohých ostatních projektů liší především svým tvarem, nadstandardními bytovými podmínkami a spoustou prosklených ploch. Celý komplex je vybudován s…

Detail projektu
Brno - Komín
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »