Husovice

Nové byty Brno – Musilova

Nové byty Brno – Musilova
Oblíbené
Cena od: NA - Byty

Nové byty Brno – Musilova neboli „Bytový dům Musilka“, to je moderní stavební projekt unikátního vzhledu, který se pyšní svými nízkými provozními náklady. Několikapodlažní pasivní…

Detail projektu
Brno - Husovice

Bytový dům Flora

Bytový dům Flora
Vyprodáno
Cena od: NA - Byty

Bytový dům Flora je specifickým developerským projektem, prostřednictvím něhož můžete získat byt v moderním komplexu, kryté parkovací stání a v případě zájmu i rozlehlou zahradu o ploše…

Detail projektu
27 – 65 m2 Brno - Husovice

Bytový dům Cacovická

Bytový dům Cacovická
Vyprodáno
Cena od: NA - Byty

Bytový dům Cacovická, to je novodobý model bydlení s možností uzavření zbudovaného průjezdu k bytovému domu. Ten v sobě ukrývá 10 jednotek, s nimiž se pojí především…

Detail projektu
32 – 94 m2 Brno - Husovice
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »