Dolní Heršpice

Bytový projekt Bernáčkova II

Bytový projekt Bernáčkova II
Oblíbené
Cena od: NA - Byty

Bytový projekt Bernáčkova II tvoří druhou etapu výstavby moderních obytných domů s vnitroblokem plných zeleně. Čtyřpodlažní objekty rozmístěné do tvaru písmene L jsou vybudovány prostřednictvím novodobých…

Detail projektu
Brno - Dolní Heršpice

AZ Tower

AZ Tower
Luxusní
Cena od: NA - Byty, Kanceláře, Luxusní

Developerský projekt AZ Tower představuje jednu z nejunikátnějších budov v České republice. Objekt vysoký 111 m je nepřehlédnutelnou dominantou Brna. Spousta významných ocenění, působivá architektura, ekologické zpracování a…

Detail projektu
Brno - Dolní Heršpice
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »