Černá Pole

BD Vista

BD Vista
Novinka
Cena od: NA - Byty

BD Vista je název developerského projektu, který vzniká pod záštitou investora ZONER INVEST a.s. Několikapodlažní dům s jednoduchou a osobitou architekturou, jež přináší 66 malometrážních bytů. Ty mají…

Detail projektu
28 – 35 m2 Brno - Černá Pole

Rezidence Slepá

Rezidence Slepá
Oblíbené
Cena od: 2 990 000 Kč - Byty

Rezidence Slepá představuje moderní developerský projekt s přemírou prosklených ploch. Bydlení v sedmipodlažním objektu, jehož součástí jsou balkony a velké střešní terasy. Stavba realizovaná z kvalitních stavebních materiálů,…

Detail projektu
47 – 114 m2 Brno - Černá Pole

Bytový dům Kotěrova

Bytový dům Kotěrova
Oblíbené
Cena od: NA - Byty

Bytový dům Kotěrova je velkým developerským projektem, minimálně, co se konstrukčního provedení týče. Objekt rozdělený na dvě části, z nichž každá disponuje svým vlastním vstupem. Pětipodlažní nemovitost…

Detail projektu
Brno - Černá Pole
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »