News

Check out market updates

Lipnická spol.

Lipnická spol.

Lipnicka_logoRyze česká developerská společnost Lipnická spol. s r.o. byla založena v roce 1995. Společnost se zabývá stavební výrobou a výstavbou bytů. Za více než dvacetileté působení firmy poskytla Lipnická spol. s r.o. kvalitní bydlení stovkám rodin.

Lipnická spol. s r.o. se zaměřuje na výstavbu bytů, které umožní spokojené bydlení všem členům rodiny. Důraz proto klade na efektivní uspořádání dispozičního členění a na dostatek důmyslně řešených úložných míst. Projekty jsou zároveň situovány v pražských lokalitách tak, aby splňovaly podmínky výborné dopravní dostupnosti a bohaté občanské vybavenosti. V lokalitách proto nechybí blízké školy, ordinace lékařů, ale i obchody a sportovní i zábavní centra.

K úspěšně realizovaným projektům developerské společnosti Lipnická spol. s r.o. se řadí Rajská zahrada – obytný areál Čihadla s více než 450 slunnými byty, bytová rezidence Klaudiánka, bytový dům Jordán nebo privátní bytový dům Pelušková. Součástí služeb společnosti je také prodej stavebních pozemků v nádherné lokalitě obklopené řekou Vltavou v části obce Zvírotice.

Projekty developera Lipnická spol.:

Rajská Zahrada – Čihadla II

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *