News

Check out market updates

Lekvi

Lekvi

Lekvi_logoLekvi je mladou realitní společností, která na českém trhu působí od roku 2010. Společnost se zaměřuje na prodej bytů a domů především zahraničních klientů. Výjimkou ovšem nejsou ani tuzemští klienti. Mezi služby realitní společnosti Lekvi patří nejen prodej nemovitostí, ale také kompletní služby spojené s financováním nemovitosti.

Lekvi má mnoho co nabídnout také developerům. Právě developerským společnostem Lekvi poskytuje nadstandardní služby v oblasti prodeje nových bytových projektů a představuje významného partnera, který na český trh přivádí zahraniční klienty. S přispěním aktivního zahraničního marketingu totiž Lekvi zvyšuje úspěšnost prodeje developerských projektů.

Realitní společnost Lekvi nabízí široké portfolio komfortních rodinných domů, luxusních rezidencí i prostorných bytů. A to jak novostaveb, tak i zrekonstruovaných nemovitostí. Veškeré nemovitosti zároveň plní vysoké standardy, které uspokojí i nejnáročnější klienty. Společnost se výhradně zaměřuje na nemovitosti situované v prestižních a vyhledávaných pražských čtvrtích. Kromě rezidenčních projektů nabízí Lekvi také příležitost investovat do komerčních nemovitostí. Tato alternativa nabízí možnost zhodnocení volných finančních prostředků a je lákavá jak pro české, tak zejména zahraniční klienty.

Projekty developera Lekvi:

Central Park Praha

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *