News

Check out market updates

Landia Management

Landia Management - developerská společnost

Landia Management – developerská společnost

Česká společnost Landia Management s.r.o. působí na trhu od poloviny 90. let. Landia Management je inženýrskou a investiční společností, která se zaměřuje nejen na rezidenční výstavbu, ale i na rozvojové a volnočasové projekty. Ty jsou tvořeny ve spolupráci s významnými urbanisty a architekty.

Právě propojení výstavby s kultivací veřejného prostoru a podpora komunitního života v okolí nově vznikajících staveb je hlavní filozofií společnosti. Poslání společnosti proto nekončí výstavbou projektu, ale pokračuje zušlechtěním okolní krajiny a vytvářením příjemných míst k aktivnímu odpočinku i relaxaci.

Rukopis developerské společnosti Landia Management se od ostatních společností liší především vedením dialogu jak s představiteli městských částí, tak i s veřejností. Právě vzájemný dialog a péče o okolní krajinu je cestou k trvale udržitelnému rozvoji a spokojenému bydlení. Veškeré developerské projekty společnosti Landia také kladou důraz na ekologické a dostupné bydlení, jak pro mladé rodiny, tak i pro starší občany. Toho je docíleno nízkými provozními náklady a výhodným umístěním projektů v blízkosti bohaté občanské vybavenosti a výbornou dopravní dostupností.

K úspěšně realizovaným projektům patří komplex nízkoenergetické bytové rezidence Živé Letňany a také rezidenční čtvrť Rajský vrch s bytovými a řadovými rodinnými domy.

Projekty developera Landia Management

Živé Letňany
Rajský Vrch

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *