News

Check out market updates

La Pianta

La Pianta

La_pianta_logoOd roku 2009 působí na českém trhu designérské a architektonické studio La Pianta. Studio se především zaměřuje na návrhy bytových interiérů včetně návrhů vybavení, architektonickými studiemi a návrhy domů. K dalším službám se řadí autorský i technický dozor na stavbách a inženýrské činnosti zajišťující změny územního plánu, zajištění stavebních povolení i kolaudačních rozhodnutí.

Designérské studio La Pianta vyniká především osobitými návrhy interiérů, které kladou vysoký důraz na funkčnost, estetiku a vytvoření ideálního prostředí pro život. Studio realizuje nejen architektonické a designérské návrhy rodinných a bytových domů, ale také multifunkčních komplexů, kaváren i restaurací.

Studio La Pianta při návrzích interiérů bytů spolupracuje s významnými developerskými společnostmi. Mezi realizované projekty patří soubor viladomů Tomanova, bydlení Nad Fidlovačkou, bytový projekt Vokáčova, bytový dům Gutova a mnohé další. Studiu nechybí inovativní zpracování jak interiérů bytů, tak i architektonických návrhů samotných budov. Realizované projekty doprovází ostré rysy s důrazem na geometrickou pravidelnost. La Pianta vhodně kombinuje moderní materiály s přírodními prvky, které propojuje v harmonické celky.

Projekty developera La Pianta:

Byty Vokáčova

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *