News

Check out market updates

Kuchař & Thein

Kuchař & Thein

Kuchar_Thein_logoVznik developerské společnosti Kuchař & Thein s.r.o. se datuje do roku 1999. Kuchař & Thein patří do realitní skupiny FINEP Modřany a.s. a FORUM INVEST a.s. Společnost je zároveň akcionářem v Prague Property Management a.s., která spravuje portfolio s více než 6 000 byty.

Za dobu své působnosti developer Kuchař & Thein realizoval řadu významných projektů, mezi které patří jak bytové rezidence a rodinné domy, tak i výstavba sportovního a relaxačního centra Squash Arena Novodvorská. Mezi úspěšné projekty patří především Bydlení nad přehradou, bytová rezidence Vila Verde, bytové domy Výhledy Hostivař a mnoho dalších.

Z realizované výstavby vyplývá, že Kuchař & Thein se zaměřuje především na bytové domy poskytující komfortní bydlení s výbornou dopravní dostupností. Na poptávku po cenově dostupném bydlení za dodržení vysoké kvality provedené práce realizovala společnost projekt Byty u Dubu, který se nachází v Praze 4 Modřanech. Touto výstavbou Kuchař & Thein doplnil realitní trh o příjemné bydlení v nových bytech s dispozičním členěním od 1+kk až po 4+kk.
Developerská společnost Kuchař & Thein je nositelem mnoho realitních ocenění. Například zmíněné Byty u Dubu získaly ocenění poroty v Realitním projektu roku 2014.

Projekty developera Kuchař & Thein:

Byty U Dubu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *