News

Check out market updates

KRR Development

KRR Development

krr_logoSpolečnost KRR Development s.r.o. vznikla v roce 2006. Za jejím vznikem stálo logické vyústění rozvoje úspěšné architektonické kanceláře KRR Architektura. Toto architektonické studium má za sebou zhotovení stovek úspěšných realitních projektů v České republice i v zahraničí. Získané zkušenosti z projektování staveb nyní společnost zúročuje i ve vlastní výstavbě developerských projektů.

KRR Development klade vysoký důraz na navrhování staveb tak, aby přesně zapadaly do architektonické podoby měst a zároveň přinášely svěží vítr do městské jednotvárnosti. Stavby proto nenarušují okolní ráz, ale přesto jsou moderní a skvěle se propojí s lokální zástavbou. Pro své stavby si společnost vybírá prostředí vhodné pro klidné a příjemné bydlení, které zároveň vyhoví předpokladům ambiciózní architektury. Mezinárodní tým architektů z KRR Development není tvořen pouhými projektanty. Své návrhy tým posouvá na jistý druh umění s důrazem na ekologickou šetrnost a nízkoenergetickou náročnost.

Právě nízkoenergetické domy a šetrný přístup k přírodě je k prospěchu budoucím majitelům nových bytů od KRR Development. Velmi nízké provozní náklady šetří finance a zároveň přispívají k dlouhodobě udržitelnému bydlení.

Projekty developera KRR Development:

Aurora Projekt

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *