News

Check out market updates

KONHEFR, stavby a interiéry, s.r.o.

KONHEFR, stavby a interiéry, s.r.o.

konhefrOd počátku roku 1996 působí na realitním trhu společnost KONHEFR, stavby a interiéry, s.r.o., která se zaměřuje především na realizaci nízkoenergetických rodinných a bytových domů v Praze a v okolí. Při výstavbě společnost používá nejnovější technologie a postupy, které zaručují klientům nízké energetické náklady, a to ať už díky tepelným čerpadlům, rekuperaci, inteligentním systémům, podlahovému topení či novým typům izolace.

Pro svou dokonalou organizaci dokáže společnost KONHEFR postavit rodinný dům za pouhých 45 dní. Přesto zaručuje přijatelné ceny a zakládá si na osobním přístupu ke klientům. Ve svém sídle v Praze v lokalitě Horní Počernice jim nabízí komplexní servis spojený s pořízením a financováním nového bydlení.

Všechny projekty jsou budovány s důrazem na maximální kvalitu stavby a minimální údržbu, ekonomickou a ekologickou šetrnost. Vždy se snaží vyjít maximálně vstříc, a to i zcela nestandardním požadavkům zákazníka. Za svou kvalitní práci byla společnost KONHEFR již také oceněna. Za rezidenční projekt V Lukách získala titul Stavba roku 2008 a taktéž byla oceněna za projekt Krásné Počernice v kategorii Energeticky úsporné projekty pro rok 2013. Společnost KONHEFR se tak snaží o moderní a energeticky úsporné bydlení 21. století vhodné pro každého.

Aktuální projekty Konhefr

Rezidence Klánovice
Krásné Počernice