News

Check out market updates

KKCG REAL ESTATE

KKCG REAL ESTATE

KKCG_logoDivize Real Estate od společnosti KKCG byla založena v roce 2012. Jejím úkolem je především efektivní řízení správy vlastních realit a také výstavba nových developerských projektů. KKCG Real Estate a.s. patří do investiční skupiny KKCG, které se zaměřuje na oblasti energetiky, strojírenství, loterie a realit. Skupina zaměstnává v několika evropských zemích a v Rusku přes 2 000 zaměstnanců.

Vizí realitní společnosti KKCG Real Estate je vytvářet trvalé hodnoty s inovativní architekturou a za dodržení zásad udržitelného rozvoje. Společnost se věnuje jak výstavbě administrativních a obchodních nemovitostí, tak i bytovým rezidencím a rodinným domům. KKCG Real Estate si především zakládá na exkluzivní lokalitě a nejvyšší kvalitě výstavby.

Mezi současné projekty pro klienty s nejvyššími požadavky patří Top Rezidence Na Pomezí a Top Rezidence Šárecké údolí, která se rozprostírá v nádherné přírodě chráněného údolí přírodního parku Šárka. V součinnosti s přírodou koresponduje také šetrný přístup k přírodě a spotřebě energií. Rezidenční komplexy jsou totiž tvořeny nízkoenergetickými i pasivními domy.

Projekty developera KKCG REAL ESTATE:

Top Rezidence

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *