News

Check out market updates

JRD

JRD

JRD_logoDeveloperská společnost JRD působí na českém trhu od roku 2003 a je průkopníkem v oblasti nízkoenergetického a pasivního bydlení. Firma se výhradně specializuje na výstavbu energeticky úsporných projektů, které jsou úzce spojeny s přírodou. Právě nízká spotřeba energií a provázanost s přírodou jsou klíčovými faktory dlouhodobě udržitelného bydlení s nízkými provozními náklady. Perfektní kvalita výstavby a úsporná filozofie společnosti vedla k tomu, že JRD se stala lídrem trhu nízkoenergetických a pasivních domů.

Společnost JRD spojuje moderní technologie, nejnovější stavební poznatky a ekologický přístup k minimalizaci energetické náročnosti staveb při jejich realizaci i provozu. Výsledkem jsou energeticky úsporné domy s nezaměnitelnou architekturou, které nabízí komfortní bydlení a vytváří prostor pro zdravý životní styl. Kromě nízkých provozních nákladů vynikají domy právě zdravou atmosférou. Díky použitým technologiím s řízenou rekuperací vzduchu a použitím prachových filtrů je v bytech zdravé klima a optimální teplota bez prudkých výkyvů.

O kvalitách stavěných domů svědčí řada ocenění, jako je například titul Český energetický a ekologický projekt udělený projektům Park Hloubětín a Ekocity Malešice. Řada projektů společnosti JRD je také nositelem Realitního projektu roku. Jsou jimi Rezidence Trilobit, Vily Diamantica, Vila Na Výsluní a mnoho dalších rezidenčních projektů.

Projekty developera JRD:

Ecocity Malešice II
Rezidence Trilobit
Viladomy Semmering
Vily Diamantica

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *