News

Check out market updates

IP Polná

IP Polná

ip_polna_logoSpolečnost IP Izolace Polná s.r.o. vznikla v roce 1997. Od svého založení se firma věnuje izolacím domů především za použití foukané izolace. Nyní firma patří k největším českým dodavatelům izolací. IP Polná se úspěšně rozrostla do tří divizí, kterými jsou zmíněné izolace, revitalizace bytových i administrativních domů a developerská činnost, která je soustředěna v divizi IP Invest.

Developerská divize IP Invest vznikla v roce 2012 a navazuje na zúročené zkušenosti získané z revitalizací bytových domů. IP Invest se zaměřuje na vyhledávání atraktivních lokalit pro výstavbu bytových domů. Mezi významné realizace patří polyfunkční dům Rezidence Vítkovka. Rezidence je umístěna v centru Prahy, nedaleko Národního památníku Vítkov. Součástí komplexu je 73 bytů a luxusních rezidencí, které jsou doplněny komerčními prostory.

K přednostem společnosti IP Polná patří vedoucí postavení na trhu izolací domů a efektivního dosažení energetických úspor. Za dobu své působnosti IP Polná realizovala více než 17 000 zateplovacích prací. Neméně silnou složkou jsou také stavební úpravy v rámci revitalizace nemovitostí. Těch firma provedla více než 300. V developerském segmentu divize IP Invest není příliš dlouho, roky ale dohání letitými zkušenostmi získanými ve stavebnictví.

Projekty developera IP Polná:

Rezidence Vítkovka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *