News

Check out market updates

INOS Zličín

INOS Zličín

UntitledČeská stavební společnost INOS Zličín, a. s. vznikla v roce 1999. Firma navazuje na úspěšné působení INOS – stavebně obchodní společnosti, která byla založena v roce 1991. Společnost se za léta působení vypracovala na komplexního dodavatele stavebních prací a také na developera.

Na rozdíl od jiných společností INOS Zličín, a. s. dokonale propojuje všechny klíčové stavební činnosti v jeden celek. Firma se hlavně zaměřuje na pozemní stavitelství a výstavbu inženýrských sítí včetně kanalizací a pozemní infrastruktury. Zároveň vlastní divizi autodopravy. Developerská činnost proto byla logickým vyústěním prací, na které se INOS specializuje.

K developerským projektům INOS Zličín, a. s. patří jak administrativní, tak i rezidenční výstavba. Rezidenční výstavbě dominuje projekt bytových domů Byty Vyšehrad a rezidenční domy Sobín. V portfoliu developera INOS Zličín převládají uskupení menších viladomů s 10 – 14 byty, které poskytují dostatek soukromí a zároveň nabízí přátelskou atmosféru v úzkém kruhu majitelů bytů. Bydlení je vždy umístěno v klidnějších lokalitách vhodných k rodinnému životu.
Developerská společnost INOS Zličín je nositelem ocenění Stavební firma roku 2012 v kategorii středních firem. Ocenění je udělováno Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR a Stavební fakultou VUT v Praze.

Projekty developera INOS Zličín:

Rezidence Sobín

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *