News

Check out market updates

IBS-ROKAL

IBS-ROKAL

ibs_logoIBS – Rokal s.r.o. je rodinnou stavební společností, která vznikla v roce 1997. Firma se zabývá výstavbou rezidenčních i komerčních nemovitostí. Sesterskou společností IBS – Rokal s.r.o. je Rokal Praha a.s., která se zabývá prodejem stavebního sortimentu ve vlastních prodejnách v Černošicích, Dobřichovicích a na Líšnici.

Developerská společnost IBS – Rokal s.r.o. proto disponuje výbornými vazbami na dodavatele kvalitních stavebních materiálů. A právě důraz na kvalitu použitých materiálů, využívání moderních stavebních technologií, nízké provozní náklady a vhodně zvolená lokalita jsou klíčovými faktory, které charakterizují developera IBS – Rokal s.r.o. Propojením těchto čtyř faktorů vznikají komfortní prostory pro pohodlné bydlení bez kompromisů.

K úspěšným projektům, za kterými stojí IBS – Rokal s.r.o., patří rezidence Černošice. Dva luxusní viladomy umístěné v atraktivní lokalitě Černošic nabízí k bydlení 20 prostorných bytů, které uspokojí přání i nejnáročnějších klientů. Předností rezidence jsou úchvatné výhledy na okolní krajinu. Svým vhodným umístěním tak rezidenční i komerční nemovitosti od IBS – Rokal s.r.o. vytváří jedinečnou atmosféru pro práci a spokojené bydlení.

Projekty developera IBS-ROKAL:

Rezidence Černošice

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *