News

Check out market updates

Horizont Modřany

Horizont Modřany

modranka_logoHorizon Modřany s.r.o. působí na českém trhu od roku 2001. V celosvětovém měřítku ale není společnost žádným nováčkem. Horizon Modřany jsou totiž dceřinou společností významného izraelského developerského holdingu Shikun & Binu Internation Real Estate Development a skupiny Shiran R/E Holdings.
Historie mateřské společnosti Shikun & Binu sahá až do roku 1924. Za téměř sto let působení se společnost stala nejen lídrem na Izraelském trhu, ale také v Evropě. Společnost realizuje významné projekty pro mezinárodní i vládní instituce v západní a střední Evropě.
Developerská společnost Horizon Modřany s.r.o. přebírá zkušenosti z mateřské společnosti a uplatňuje je na českém trhu. K úspěšně realizovaným projektům se řadí bytové rezidence Na Hrádku a Nový Hrádek nebo čtrnáctipatrová administrativní budova Shiran Tower. Nyní Horizon Modřany dokončuje výstavbu projektů Rezidence Modřanka a druhou etapu úspěšného projektu Čámovka.
Horizon Modřany je nositelem mnoha ocenění, mezi které patří cena veřejnosti v Realitním projektu roku 2015. Ocenění společnost získala za Rezidenci Modřanku, jejíž stavba byla inspirována tvorbou holandského malíře Pieta Mondriana. Rezidenční projekty Horizon Modřany kladou důraz na bydlení s velkým množstvím přírodního světla. Součástí jsou proto důmyslně řešené orientace bytů doplněné nádhernými výhledy na Prahu.

Projekty developera Horizont Modřany:

Rezidence Vltava

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *