News

Check out market updates

Finep CZ

finepDeveloperská společnost FINEP, která sídlí v Praze, je na trhu již od roku 1995. Patří do skupiny FINEP HOLDING, která je největší českou developerskou skupinou v České republice, a to díky jejímu základnímu jmění 4 miliardy korun. Za dobu své existence společnost FINEP postavila desítky rezidenčních projektů a stala se tak významným developerem nejen v České republice, ale i na Slovensku.

Na svém kontě má přes 7 500 bytů a několik dalších administrativních budov. Kromě výstavby nemovitostí se zabývá také kompletní revitalizací územních celků.

Své developerské projekty společnost FINEP vždy staví v lukrativních lokalitách, kde o občanskou vybavenost není nouze a skvělá dopravní dostupnost je samozřejmostí. Jedním z jejich ojedinělých projektů je Západní Město. Jedná se o novou pražskou čtvrť, která splňuje veškeré požadavky pro moderní mydlení. Součástí projektu je nejen bytový komplex, ale i centrální náměstí, rozlehlý park, administrativní centrum City West a mnoho dalšího.

Společnost FINEP nabízí svým budoucím rezidentům komplexní a profesionální služby v oblasti realit i financí. Nejen díky tomu byla v roce 2010 oceněna jako Developer roku. Dále získala také titul Best of Realty projekt Mazanka a oceněna byla i za již zmíněné administrativní centrum City West.

Projekty developera:

Britská Čtvrť IX
Britská Čtvrť VIII
Britská Čtvrť VII
Britská Čtvrť VI – vyprodáno
Prosek Park X
Prosek Park IX
Prosek Park VIII
Prosek Park VII
Prosek Park VI – vyprodáno
Prosek Park V – vyprodáno
Malý háj V
Malý háj IV
Malý háj VI
Nad Přehradou V
Nad Přehradou IV
Nad Přehradou III
Rodinné domy Štěrboholy II