News

Check out market updates

FIM Group

FIM Group

fimgroupSpolečnost FIM Group působí na realitním a investičním trhu více než 50 let. Jejím zakladatelem je Cavaliere Felice Rusconi, který stojí za realizací významných bytových domů v centru Milána. Ať už se jedná o náměstí Piazza San Babila, Piazza Diaz, Viale Padova, Via Mc Mahon či administrativní budovu Oviesse.

V roce 1998 otevřela společnost FIM Group v Praze své úplně první zahraniční sídlo. Od počátku své existence klade společnost důraz na luxus. Proto mezi její developerské projekty patří především ty, které sídlí v samotném centru Prahy. Jedná se například o hotel Express by Holiday nebo rezidenční projekt Masná, který je postaven historickém centru Prahy pouhých pět minut od Staroměstského náměstí. Luxusem oplývá také zrekonstruovaný secesní dům s kancelářskými a obchodními prostory k pronájmu, který sídlí ve vyhlášené Pařížské ulici.

Společnost FIM Group se zaměřuje především na rekonstrukci historických budov, které přemění na unikátní bytové, hotelové či komerční prostory, jež oplývají zmiňovaným luxusem. Společnost patří mezi významné investory a zkušené profesionální developery nejen na českém trhu. V budoucnu FIM Group plánuje i realizaci nových polyfunkčních projektů, které by měli být vystavěny v lukrativních lokalitách Prahy.

Aktuální projekty FIM Group

Palác Dlouhá