News

Check out market updates

ENGEL Construction & Development Group

ENGEL Construction & Development Group

Engel_logoMezinárodní developerská společnost Engel působí v České republice od roku 2001. Společnost patří do mezinárodního holdingu Engel Group, ve kterém působí evropské, izraelské a americké společnosti. Skupina se zaměřuje na výstavbu bytových domů, infrastruktury a obchodních i logistických center. Engel Group má dlouholeté zkušenosti s realizací developerských projektů na celém světě. Společnost působí ve více než 38 zemích.

V České republice má za sebou developerská společnost Engel úspěšnou výstavbu projektů Barrandovský dvůr, Prokopský dvůr nebo rezidence Šafránka a Petrohradská. Jejich domy a byty se vyznačují vysokým důrazem kladeným na poctivou realizaci staveb s využitím moderních a kvalitních materiálů. Domy od společnosti Engel vynikají neotřelou architekturou, velkým vnitřním prostorem s důmyslným dispozičním členěním a splňují i ty nejnáročnější podmínky pro bezstarostné bydlení.

K nejnovější výstavbě patří rezidenční Viladomy Veleslavín, které jsou umístěny na klidném místě obklopeném krásnou krajinou. Prostorné bydlení s množstvím denního světla v interiéru podtrhuje originální architektura, která se citlivě propojuje s okolní přírodou. Celkově developerská společnost Engel věnuje úsilí na harmonické propojení moderního bydlení s přírodou.

Projekty developera ENGEL Construction & Development:

Viladomy Veleslavín

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *