News

Check out market updates

Ekospol, a.s.

ekospol_logoEKOSPOL je developerskou společností s více jak dvacetiletou tradicí na trhu. Vznikla v roce 1992, tehdy ještě jako společnost s ručením omezeným. Tři roky na to se EKOSPOL stala akciovou společností. Od té doby získává certifikáty a ocenění jak na běžícím páse. V roce 2009 získala Cenu Státního fondu rozvoje bydlení a za rezidenční projekt Nové Měcholupy získala titul Stavba roku 2009. Rok na to se EKOSPOL dostala mezi sto nejstabilnějších českých firem. V roce 2013 byl oceněn i generální ředitel společnosti Evžen Korec, který získal prestižní cenu Manažer odvětví v segmentu výstavby nemovitostí, pronájmu a developmentu.

Mezi významné rezidenční projekty, které byly neméně úspěšné jako zmiňovaný projekt Nové Měcholupy, patří Panorama Kyje, Viladomy Dubeč, Výhledy Barrandov nebo Vilapark Uhříněveská obora. Pražská společnost EKOSPOL klade při realizaci svých projektů důraz na kvalitu. Na prvním místě jsou vždy požadavky klienta skloubeny s těmi nejmodernějšími postupy a technologiemi.

EKOSPOL je také součástí občanského sdružení Společnost pro zvířata, která se snaží zlepšit přístup lidí ke zvířatům, a obecně k úctě k životu jako takovému. Zároveň EKOSPOL také podporuje obecně prospěšnou společnost Česká krajina, kde se významně zasluhuje za návrat Zubra evropského do volné přírody v lokalitě Šumava – Boletice.

Projekty developera Ekospol

Panorama Kyje VI
Panorama Kyje VII
Panorama Kyje VIII
Ekocity Uhřiněves I
Ekocity Hostivař
Michelské zahrady
Slunečné terasy
Nové Měcholupy VI
Viladomy Dubeč
Výhledy Barrandov