News

Check out market updates

EBM Group

EBM Group

ebm-logoDo skupiny EBM Group patří společnost s ručením omezeným EBM – Expert Building Management, developerská společnost EBM Parnter a.s. a společnost GrandPark a.s. Skupina EBM Group vznikla v roce 1998.

Expert Building Management, s.r.o. se zabývá projekční činností, komplexním řízením projektů, technickým dozorem investora a inženýrskou činností v podobě zabezpečení průzkumné a geodetické práce pro vypracování dokumentace. Cílem společnosti je poskytovat kvalitní služby a profesionálně odvedenou práci. EBM, s.r.o. klade velký důraz na spokojenost nejen klientů, ale i svých zaměstnanců a subdodavatelů.

Developerská společnost EBM Partner a.s. byla založena v roce 2011. Předmětem podnikání společnosti je příprava a realizace bytových projektů. V nabídce developera se nachází také lukrativní bydlení vhodné ke krátkodobému pronájmu. Velkou specializací společnosti je bydlení pro seniory, které spravuje dceřiná firma GrandPark a.s. Ta je registrovaným poskytovatelem sociálních služeb.

Mezi úspěšně realizované projekty skupiny EBM group se řadí například exkluzivní LakePark residence u Máchova jezera, bytový dům KOTI II Hostivař, projekt Smíchov City – Sever, bytový komplex Zahrady Opatov nebo družstevní bydlení BD novostrašnická.

Projekty developera EBM Group:

LakePark Residence

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *