News

Check out market updates

Manghi

manghiDeveloperská společnost Manghi Czech působí na českém realitním trhu od roku 1993. Její historie je spojena s italskou společností Fratelli Manghi, která byla založena již v roce 1972. Společnost Manghi Czech působící jako samostatný právní subjekt se zaměřuje především na projekty z oblasti bydlení, hotelnictví a volného času. Při realizaci projektů klade velký důraz na osobní přístup, lokální specifika, mezinárodní zkušenosti a dlouhodobé partnerství. Společnost Manghi Czech se snaží zvýšit kvalitu života svým klientům a daří se jí to díky velmi úspěšným projektům.

Unikátním bytovým projektem této pražské společnosti je například projekt La Corte, který se nachází v samotném lukrativním historickém centru Prahy. Mezi hotelové projekty, které patří k velmi vyhledávaným, se řadí Hotel Caruso, Hotel Thalia a Hotel David. Novým developerským projektem společnosti Manghi Czech je také projekt Aura, jež se nachází pouhých pár minut od Prahy 6. Ten svým rezidentům přináší zcela jiný a neotřelý styl bydlení. Jde o soulad tradice a budoucnosti.

Společnost Manghi Czech díky znalostem lokálního trhu a aktuálních mezinárodních trendů usiluje o moderní bydlení, které přináší jejich inovativní a zároveň trvale udržitelné projekty respektující potřeby a zvyklosti klientů.

Aktuální projekty Manghi

La Corte
Rezidence Jivenská