News

Check out market updates

Daramis Group

daramis_logoDeveloperská společnost Daramis Group působí na českém trhu od roku 2000. Je ryze českou společností, která sídlí v Praze a která patří mezi významné developery u nás. Daramis Group realizuje jednak rezidenční a komerční developerské projekty, ovšem zabývá se i dalšími činnostmi, a to především v oblasti nemovitostních investic. Svým klientům nabízí komplexní služby pro realizaci i správu takových projektů.

Společnost Daramis Group při realizaci svých projektů využívá nejmodernějších trendů, postupů a technologií. Tato pražská developerská společnost se zaměřuje především na výstavbu projektů ve velkých městech a především v samotném hlavním městě. Velký důraz klade na potřeby svých klientů, proto bezproblémová dopravní dostupnost a výborná občanská vybavenost je vždy samozřejmostí.

Developerská společnost Daramis Group se snaží o moderní bydlení 21. století. Mezi její poslední velmi úspěšné realizované rezidenční projekty patří například Marina Island, Trio Rezidence, Zelené Město, Sedmikráska, Rezidence Tupolevova, River Lofts, Nad Motolským Hájem, Nad Vltavským údolím či Rezidence Petrohradská.

V komerční sféře stojí za unikátními projekty jako je Šárka Business Park, Kodaňské Office Centre nebo Lavender Office Building, tak samo společnost realizuje i hotelové projekty. Jejím dílem je Parkhotel Praha, Hotel Rehavital a Villa Schwaiger.

Projekty developera:

Marina Island

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *