News

Check out market updates

CTR group

CTR group

ctr_group_logoSpolečnost CTR group a.s. se pyšní více, jak třicetiletou tradicí. Hlavní centrála je v Praze, její dceřiné firmy však okupují i další Evropské země, jako je Maďarsko, Slovensko, Německo a Rakousko. Cílové zaměření tohoto subjektu lze rozdělit do tří odlišných proudů.

Je to obchodní a privátní letecká doprava, distribuce stavebních hmot a od roku 1991 také realizace developerských projektů. Ty vznikají pod záštitou týmu zkušených odborníků a profesionálů z daných oborů. Od architektů, přes designové návrháře, až po zběhlé manažery.

Firma CTR group a.s. sází při výstavbě budoucích developerských projektů především na volbu ideální lokality. Převládají města, jako jsou Praha, Bratislava, Košice nebo německé Drážďany. Právě v těchto místech vznikají bytové a rodinné domy s neotřelou architekturou, prvotřídními vlastnostmi a dostatkem vnitřních prostor.

Tento developerský velikán je podepsán pod mnohými projekty, jako jsou Panorama Pražačka, Residence Výhledová, Atrium Kobylisy, Residence Jezerka a mnohé jiné.

Projekty developera CTR group:

Residence Výhledová
Panorama Pražačka
Atrium Kobylisy

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *