News

Check out market updates

Crestyl

crestylDeveloperská skupina CRESTYL se objevila na českém trhu již v roce 1996. Díky jejímu základnímu jmění, které přesahuje 1 mld. EUR, patří mezi vedoucí developery. Skupina CRESTYL stojí za více než 3 000 úspěšnými rezidenčními jednotkami. Do její realizace patří nejen luxusní byty, ale i 180 tisíc metrů čtverečních komerčních prostorů a 2 hotelové projekty.

Developerská skupina CRESTYL je součástí organizace Česká rada pro šetrné budovy. Jako její člen se zapojuje do rozvoje environmentálně šetrné architektury a udržitelného stavebnictví. Developerské projekty od skupiny CRESTYL se vyznačují tou nejvyšší kvalitou, za kterou získala i mnoho ocenění. V roce 2012 byla hned třikrát oceněna a to tituly – Best of Realty 2012, Realitní projekt roku a CIJ Awards.

Celkem 40 zaměstnanců tvoří tým developerské skupiny CRESTYL, kteří zaručují nejvyšší kvalitu jak pro investory, tak i pro koncové klienty. Mezi akcionáře, kteří jsou součástí CRESTYL patří GE Real Estate, Highridge Limited, GEM a Cheyne Capital.

Mezi velmi úspěšné rezidenční projekty, které má tato pražská developerská společnost za sebou, patří například Barrandov Hills, Podbaba či Rezidence Vršovice. CRESTYL stojí také za komerčními projekty, které najdeme i mimo Prahu. Jedná se komerční projekt o Central Jablonec, Central Opava, Central Kladno nebo Dock Offices.

Projekty developera:

4Blok
Barrandov Hills
Podolské Schody
Zámecké Zahrady