News

Check out market updates

Crescon

Crescon

cresconDeveloperská společnost Crescon působí na Českém trhu od roku 2008. Svým klientům nabízí komplexní služby, které zahrnují jednak development a správu nemovitostí, tak ale i realitní služby a finanční poradenství. Zajišťuje prodej, pronájem, akviziční činnost a navrhuje optimální strukturu financování projektů. A to především díky komplexním znalostem realitního trhu a zákonů v České republice.

Společnost Crescon, jejíž sídlo je v Praze, se zabývá nejen realizací developerských projektů a novostaveb s luxusními byty, ale na kontě má mnoho obchodních prostor a budov pro výrobu či skladování. V budoucnu také plánuje projekty v segmentu staveb pro veřejný prostor. Při realizaci projektů klade společnost Crescon velký důraz na dokonalost, respektuje požadavky klientů a na prvním místě je právě spolupráce s nimi. Staví vždy v lukrativních lokalitách a řídí se inovativními a kreativními přístupy. Na svém kontě má více jak 15 úspěšných developerských projektů.

Za kvalitními výsledky práce developerských projektů společnosti Crescon stojí známí architekti, jako jsou Ing. arch. Stanislav Heidler, Ing. arch. Josef Pleskot, Ing. arch. Petr Holub, Ing. arch. Ondřej Kopečný a Ing. arch Libor Čížek. Díky nim, kvalitním použitým materiálům a nejmodernějším postupům a technologiím staví společnost unikátní projekty, které jsou velmi žádané.

Projekty developera Crescon:

Rezidence Nad Podolskou vodárnou