News

Check out market updates

Central Group

Central Group

central_group_logoDeveloperská společnost Central Group, a.s. je na trhu developmentu již přes 20 let. Pod její taktovkou bylo dokončeno 140 rezidenčních lokalit a prodáno přes 12 000 nových bytů, domů a parcel. Akciová společnost se řadí mezi nejúspěšnější a největší developery v rámci České republiky. Významnou roli má také na poli rezidenčních developerů ve střední a východní Evropě.

Central Group, a.s. nabízí v Praze a okolí opravdu velké množství bytů a domů. V rámci koupě nového domova společnost poskytuje komplexní služby. Klientům akciová společnost pomůže v otázce právní i finanční. Developer je připraven také na klientské změny. Individuální požadavky a přání zákazníka jsou vždy na prvním místě.

Kapitálově stabilní, silná a trvale zisková společnost se krom úspěchů na realitním trhu podílí na celé řadě společenských, kulturních a sportovních akcí. Společnost založila například charitativní projekt Nadační fond pro zdraví dítěte.

Společnost Central Group, a.s. byla za řadu svých developerských projektů opakovaně oceněna. Získala jak cenu za architekturu DŮM ROKU, tak i cenu TOP DŮM. Mezi její úspěšné projekty se řadí Rezidence Park Nikolajka, Metropole, Pitkovické Zahrady, Nad Modřanskou roklí, Nad Volyňkou či Pražská čtvrť. O velkém zájmu svědčí i to, že mnohé projekty vstupují do svých druhých etap.

Projekty developera Central Group:

Rezidence Park Nikolajka
Májovková
Pražská čtvrť
Javorová čtvrť
Letňanské zahrady
Metropole
Nad Modřanskou roklí
Nad Volyňkou
Park Západní Město
Pitkovické Zahrady
Residence Garden Tower
Rezidence Bělohorská
U Panského dvora
Vltavská vyhlídka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *