News

Check out market updates

Bohemia Apple Development

Bohemia Apple Development

bohemia_apple_logoČeská společnost Bohemia Apple Development, s.r.o. vznikla v roce 2011. Samotný název není náhodou. Za společností stojí přední česká firma zaměřující se na ovocnářství a výrobu jablečných moštů. Bohemia Apple Development se výhradně zaměřuje na stavbu rodinných domů obklopených nádhernou přírodou.

Hlavním projektem Bohemia Apple Development je Jabloňová stráň. Pod tímto názvem společnost buduje ve dvou etapách 68 stavebních pozemků, které bezprostředně sousedí s jabloňovými sady. Jabloňová stráň soustřeďuje vždy čtyři stavební pozemky do vlastních mikrocenter s malým kruhovým objezdem. Tím vytváří polouzavřená a bezpečná prostranství s dostatkem soukromí. Svým rozmístěním se developerský projekt Jabloňová stráň podobá americkým vilovým čtvrtím.

Bohemia Apple Development buduje projekt Jabloňovou stráň v obci Tuchorazy, která je od Prahy vzdálená pouhých 25 km. Blízká dostupnost Prahy a klidný život na venkově předurčuje lokalitu ke komfortnímu a klidnému rodinnému bydlení.

Projekty developera Bohemia Apple Development:

Jabloňová stráň

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *