News

Check out market updates

BM Develop

BM Develop

bm_develop_logoDeveloperská společnost BM Develop s.r.o. působí na trhu již několik dlouhých let a své kvality předvedla prostřednictvím mnoha projektů. Ty mimochodem získávají pravidelná ocenění, ať už jde o odborné či veřejné nominace.

Základením zaměřením firmy z pohledu lokality je širší centrum hlavního města Prahy. Právě do těchto míst jsou situována stavební díla, která se vyjímají svým architektonickým zpracováním a moderním pojetím. Za velice přijatelné ceny je poskytována vysoká kvalita provedení exteriérů a interiérů. Stavební díla na klíč pokrývající všechny individuální potřeby jednotlivých rezidentů.

Společnost BM Develop s.r.o. si zakládá na maximální spokojenosti klienta, což ji mnohdy odděluje od ostatní konkurence. Bydlení pro život tvoří spousta developerských projektů firmy. Mezi ty významné patří určitě tyto – Three Carp, V Jehličí, Rezidence Kavčí Hory, La Crone, Rezidence Břevnov, Rezidence Petřiny, Rezidence Hlubočepy a projekt Erwin. Ten mimochodem získal cenu absolutního vítěze ve volbě realitního projektu roku 2011.

Projekty developera BM Develop:

La Crone
Three Carps Residences
V Jehličí
Rezidence Kavčí Hory
Bydlení Liboc – vyprodáno
Rezidence Spiritka – vyprodáno
Rezidence Vinohradská – vyprodáno

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *