News

Check out market updates

BCD Development

BCD Development

bcd_group_logoMezinárodní developerská společnost BCD Group působí v České republice od roku 2001. Česká divize B.C.D. development s.r.o. je součástí mezinárodní skupiny BCD Group, která vybudovala nové město v Izraeli, nákupní centrum v Belgii, střední školu v Manchesteru a další významné stavby.

Na tuzemském trhu se BCD Group zaměřuje především na rezidenční i komerční výstavbu v Praze a jejím těsném okolí. Dlouhodobou vizí a cílem společnosti není budovat pouze izolované bytové jednotky, ale vytvářet také komplexní městské celky s plnohodnotnou občanskou vybaveností, a to včetně relaxačních zón v podobě parků a zákoutí obklopených přírodou. Díky tomu projekty od BCD Group vytváří příjemné prostředí pro klidné bydlení a spokojený společenský i ekonomický život. BCD Group klade vysoký důraz jak na samotnou koncepční přípravu, tak i na kvalitní realizaci.

K ukázkovým projektům koncepce BCD Group patří nově vznikající čtvrť Nad Rokytkou na Praze 9 – Vysočany. Výstavba je rozdělena do pěti etap, z nichž každá nabízí komfortní bydlení obklopené krásnou přírodou. Poslední etapa nese název Zátiší Nad Rokytkou a poskytuje dostatek prostoru k relaxaci i sportování. Důkazem vhodného propojení klidné přírody, kvalitního bydlení i široké občanské vybavenosti je získání prestižního ocenění Realitní projekt roku 2015.

Projekty developera BCD Development:

Zahrady Nad Rokytkou II

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *